Skip links

Reklama Facebook

Czy wiesz, że reklamy na Facebooku mogą być kierowane na przykład do osób o określonej płci, wieku, zainteresowaniach, czy lokalizacji? Dzięki naszej pomocy dotrzesz do właściwych osób w odpowiednim momencie.

Dla kogo?

Usługę reklamy na Facebooku (Facebook Ads) kierujemy do osób, które potrzebują wsparcia w zakresie płatnej promocji. Jeśli interesuje Ciebie obsługa mediów społecznościowych, przejdź do zakładki Social Media.

W jakim celu?

W celu skutecznego i stosunkowo taniego dotarcia do potencjalnego klienta. Odpowiednio przygotowana reklama na Facebooku jest efektywna i naprawdę działa! Pozwala precyzyjne dotrzeć do osób należących do starannie określonej grupy docelowej. W ramach naszej współpracy wspólnie ustalimy Twoje cele i zajmiemy się ich realizacją.

Elastyczne rozwiązanie

Facebook Ads umożliwia nam przygotowanie różnych formatów reklamowych i wyświetlanie ich w wielu miejscach w ramach portalu Facebook oraz w aplikacji Instagram i Messenger. Ponadto budżet reklamowy jest bardzo elastyczny – każdego miesiąca może być inny.

Ile kosztuje reklama?

Na koszt reklamy wpływa kilka czynników m.in: złożoność kampanii, remarketing, kreacja graficzna, budżet reklamowy, czas trwania kampanii. Realizowane przez nas kampanie zawsze wyceniamy indywidualnie.

Dlaczego my?

Ponieważ rozwiązania, które zaproponujemy w ramach naszej współpracy będą skuteczne. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy precyzyjnie i kreatywnie tworzyć reklamy, które działają.

Zobacz pełną ofertę