Skip links

Reklama Facebook

Czy wiesz, że reklamy na Facebooku mogą być kierowane na przykład do osób o określonej płci, wieku, zainteresowaniach, czy lokalizacji? Dzięki naszej pomocy dotrzesz do właściwych osób w odpowiednim momencie.

Dla kogo?

Usługę reklamy na Facebooku (Facebook Ads) kierujemy przede wszystkim do osób, które same prowadzą swoje media społecznościowe, ale potrzebują wsparcia w zakresie płatnej promocji. Jeśli interesuje Ciebie kompleksowa obsługa mediów społecznościowych (prowadzenie i reklama), przejdź do zakładki Social Media.

W jakim celu?

W celu skutecznego i stosunkowo taniego dotarcia do potencjalnego klienta. Odpowiednio przygotowana reklama na Facebooku jest efektywna i naprawdę działa! Pozwala precyzyjne dotrzeć do osób należących do starannie określonej grupy docelowej. W ramach naszej współpracy wspólnie ustalimy Twoje cele i zajmiemy się ich realizacją.

Elastyczne rozwiązanie

Facebook Ads umożliwia nam przygotowanie różnych formatów reklamowych i wyświetlanie ich w wielu miejscach w ramach portalu Facebook oraz w aplikacji Instagram i Messenger. Ponadto budżet reklamowy jest bardzo elastyczny – każdego miesiąca może być inny.

Ile kosztuje reklama?

Na całkowity koszt Twojej reklamy Facebook Ads składa się: budżet reklamowy, czyli kwota jaką chcesz przeznaczyć na reklamę oraz nasza obsługa, czyli wynagrodzenie za naszą pracę (ceny za naszą obsługę zaczynają się od 249 zł za kampanię).

Dlaczego my?

Ponieważ rozwiązania, które zaproponujemy w ramach naszej współpracy będą skuteczne. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy precyzyjnie i kreatywnie tworzyć reklamy, które działają.

Zobacz pełną ofertę